Partneriai

Per 18 gyvavimo metų išgryninome savo produkcijos asortimentą  ir išsirinkome  profesionaliausius Europos gamintojus. Trumpai pristatome juos:

 

NUMATIC – siurblių, plovimo ir poliravimo mašinų gamintojas iš D. Britanijos.

NUMATIC istorija prasidėjo 1969 m. pietvakarių Anglijoje, Somerset mieste, kur dirbant vos 6 žmonių komandai mažame garažėlyje ir naudojant tik grąžtą, buvo pagaminti pirmieji komerciniai siurbliai, sukonstruoti iš metalinių statinių ir kasdienių komponentų: lagaminų rankenų, baldų ratukų ir virtuvinių dubenėlių.

Šiandien NUMATIC – tarptautinė kompanija, gaminanti įvairių funkcijų siurblius, plovimo, poliravimo mašinas ir turinti padalinius Prancūzijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose bei Pietų Afrikos Respublikoje.

NUMATIC raktas į sėkmę - glaudus bendradarbiavimas su klientais ir tiekėjais visame pasaulyje.

NUMATIC tikslas – tęsti novatorišką veiklą ir užtikrinti aukštos kokybės produktų gamybą.

NUMATIC - aplinkai draugiškas gamintojas – stengiasi perdirbti kiek įmanoma daugiau išmetamų atliekų. Tai rodo ISO 14001 aplinkos vadybos sistemos sertifikatas.

 

FAREN Chemical Industries – profesionalių cheminių valiklių gamintojas iš Italijos, veikianti nuo 1969 metų. Per šiuos metus FAREN tapo tarptautine kompanija, turinčia gamyklas Italijoje ir Šveicarijoje bei padalinius D. Britanijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje ir netgi Graikijoje. Įmonė turi 32500 m² dydžio vieną moderniausių gamyklų Europoje, pagaminančią milijonus litrų dezinfekantų, tirpkilių, absorbentų, lubrikantų ir techninių aerozolių. Iš 13000 m² sandėlio kasdien šimtai tonų produkcijos yra išvežama į kitas Europos šalis.

FAREN produktų spektre – ne tik įprastos, bet ir specialios paskirties produktai: nuo graffiti valiklio iki vamzdžių atkimšėjo ir pelėsių valiklio. 

SO 90001: kokybės vadybos sertifikatas, patvirtinantis, kad įmonė laikosi tarptautinių kokybės valdymo reikalavimų. ISO 14001: aplinkos vadybos sistemos sertifikatas.

FAREN misija – tyrimų ir naujoviškų technologijų pagalba nuolat gerinti produktų kokybę nekenkiant gamtai; reaguoti į rinkos poreikius ir pokyčius; pasaulinėje chemijos produktų rinkoje būti žinoma kaip inovatyvi kompanija.

 

TANA Professional – nuo 1971 m. veikiantis profesionalių cheminių valiklių gamintojas iš Vokietijos.

TANA Chemie GmbH priklauso Werner & Mertz kompanijai, įkurtai 1867 metais Maince (Vokietija) ir gaminančiai  plataus vartojimo prekes su Erdal, Frosch ir Emsal ženklu. Daugiau kaip 35 metus TANA tiekia profesionaliems vartotojams naujoviškas valymo priemones ir sprendimus. Nuo pat įkūrimo pradžios kompanija rūpinasi savo produktų kokybe ir jų eksploatacinėmis savybėmis, dirba aplinkai draugiškomis sąlygomis. Werner & Mertz’s ir Tana Chemie GmbH korporacijos veiklos pagrindas – atsakingas gamtos resursų naudojimas.

TANA Professional – į ateitį žvelgianti kompanija, kuriai suteiktas tarptautinis kokybės sertifikatas DIN EN ISO 14001. Šis sertifikatas – pasaulinis standartas, keliantis reikalavimus ir įsipareigojimus kurti bei įgyvendinti aplinką tausojančią vadybos sistemą.

 

VERMOP – švaros priemonių, valymo inventoriaus, vežimėlių gamintojas iš Vokietijos.

VERMOP istorija prasidėjo 1927 metais, kai  maisto produktų didmenininkas Max Salmon įkūrė tekstilės fabriką. Tuo metu Max nė nesvajojo, kad VERMOP Salmon GmbH taps novatoriška lydere valymo technologijų rinkoje – tokia yra dabar.

VERMOP langų ir grindų valymo sistemų, vežimėlių, funkcionalumas ir ergonomiškumas testuojami pagal produktyvumą, patvarumą VERMOP tyrimų centre. VERMOP produktai gaminami tik iš patikimų Europos tiekėjų žaliavų, todėl pasižymi ilgaamžiškumu ir patvarumu. VERMOP remiasi išteklių taupymo, ekonomiškumo, efektyvumo ir tvarumo principais, todėl produkcija – ergonomiška ir nekelianti žalos sveikatai.

 

R+M Suttner - viena iš pirmaujančių profesionalių aukšto slėgio aparatų komponentų ir priedų gamintojų pasaulyje.

Daugiau nei 44 metų patirtis ir ženklas “pagaminta Vokietijoje” garantuoja inovatyvius ir kokybiškus sprendimus profesionalioje valymo industrijoje. R+M Suttner gaminami produktai yra ilgaamžiai, ergonomiški, novatoriški ir esant poreikiui pritaikomi individualiems vartotojo poreikiams.

 

STOLZENBERG – šlavimo mašinų gamintojas iš Vokietijos, veikiantis jau daugiau kaip 100 metų.

STOLZENBERG produktai išsiskiria dvigubų ratukų sistema. Įranga skirta įvairioms patalpoms, nuo elementarių rankinių šlavimo mašinų (patalpoms ar kiemui iki 500 m2) iki galingų sėdimų mašinų, kurios aptarnauja iki 80 000 m2. Mašinos gali būti rankinės,  akumuliatorinės, benzininės arba dyzelinės - priklausomai nuo Kliento pageidavimų ir reikalavimų.

STOLZENBERG didžiausią dėmesį skiria mašinų lankstumui, greičiui ir kokybei.

 

LUCART GROUP - popieriaus gamybos lyderis Italijoje, patenkantis į geriausių Europos popieriaus gamintojų penketuką.

Daugiau nei 50 metų patirtis užtikrina kokybiškus, klientams patrauklius produktus.

LUCART GROUP istorija prasidėjo trečiajame dešimtmetyje, kai Pasquini šeima nusprendė  atidaryti popieriaus gamyklą Lucca provincijoje, Italijoje Tuscany regione. Iš pradžių buvo gaminamas glazūruotas popierius pakavimui, stalo uždengimui ir kt. Vėliau pradėta specializuotis valymo popieriaus srityje: virtuviniai rankšluosčiai, rankų valymo popierius, servetėlės, tualetinis popierius, nosinaitės ir kt.). 1953 m. oficialiai įkurta Cartiera Lucchese, po 40 metų atidaryta gamykla Prancūzijoje, Trua mieste ir padalinys Ispanijoje specialiai klientas iš Ispanijos ir Portugalijos, o 2009 m. oficialiai tapo tarptautine kompanija, pasivadinusia Lucart Group.

LUCART GROUP gamybai naudojama moderniausia technologija, kuri suteikia galimybę gaminti ypač platų prekių asortimentą. Be to, įmonė turi galimybę kontroliuoti gamybos procesą nuo „pradžios iki galo“ – t.y. nuo žaliavos gavimo, perdirbimo iki galutinio produkto pagaminimo.

 

IPC Portotecnica – italų gamintojas, kurio specializacija - aukšto slėgio aparatų gamybą.

Ši įmonė gamina aukšto slėgio aparatus pramoniniam ir buitiniam naudojimui: automobilių plovykloms, komunaliniam ūkiui, fasadų plovimui ir kt. darbams. IPC produktų asortimente taip pat yra plovimo mašinų.

Didžiulė techninė patirtis, subtilus, itališkas dizainas ir efektyvus aptarnavimas – IPC Portotecnica raktas į sėkmę.

Prestižiniai GS TUV, GOST sertifikatai rodo oficialų IPC organizacijos ir jos gaminamų produktų pripažinimą. IPC Portotecnica taip pat yra sertifikuota UNI EN ISO 9001:2000 sertifikatu.

 

UNGER – profesionalios langų valymo įrangos gamintojas.

Kokybė, ergonomiškumas ir patrauklus dizainas – šiomis savybėmis galima apibūdinti UNGER produkciją.

1964 metais jaunas langų valytojas nusprendė išbandyti save – tais metais Henry Unger parsivežė naujausias JAV langų valymo technologijas ir pristatė jas Vokietijos langų valytojams. Su tvirtu žmonos Bárbaros palaikymu, jis įkūrė savo naująjį verslą uošvienės palėpėje Hamburge. Su šia svajone gimė verslas, išsiplėtęs per visą pasaulį. Henrio atidumas kokybei ir nenuilstamas siekimas naujų, geresnių valymo būdų ir šiandien yra UNGER veiklos etalonas. Trys sūnūs, remdamiesi tėvo išugdytu kokybės vertinimu, inovatyviu mąstymu ir dėmesiu klientams toliau vysto UNGER veiklą.

UNGER sėkmės arkliukas yra ryškūs, talentingi žmonės, kurie puikiai vykdo kompanijos uždavinius ir siekia užsibrėžtų tikslų.

 

WEBER – jau 120 metų  veikianti vokiečių įmonė, gaminanti siurblius, plovimo mašinas ir jų dalis.

WEBER stiprioji pusė – įvairaus pluošto ir formų plovimo mašinų šepečiai.

Pas mus galite įsigyti abrazyvinių poliruojančių padų plovimo mašinoms.


-
Mes atstovaujame