Privatumo Politika

eksparas.LT SLAPUKŲ NAUDOJIMO POLITIKA

Slapukų naudojimo politika
www.eksparas.lt interneto svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), todėl šiame skyriuje jums pateikiama informacija apie tai, kas yra slapukai kaip jie naudojami ir kaip jums apsispręsti, ar slapukus palikti, ar pašalinti.

Kas yra slapukai?

Slapukai – tai laikmenos, saugančios informaciją jūsų kompiuterio standžiajame diske arba naršyklėje ir leidžiančios mums nustatyti, kad esate anksčiau lankęsi Mūsų Interneto tinklalapyje. Naudojame slapukus, siekdami užtikrinti jums kuo patogesnę Mūsų Interneto tinklalapio peržiūrą. Šioje Slapukų politikoje pateikta smulki informacija apie slapukus, kuriuos naudojame savo Interneto tinklalapyje.

Kaip savarankiškai pašalinti slapukus?

Dauguma interneto naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus, tačiau bet kada šiuos naršyklių nustatymus galite pakeisti savarankiškai. Svarbu žinoti, kad atjungę arba pašalinę slapukus galite netekti galimybės naudotis daugeliu interneto svetainės funkcijų, kurios yra reikalingos, kad interneto svetainė deramai veiktų.
Informaciją, kaip pašalinti slapukus iš mobiliojo telefono, rasite savo telefono naudojimo instrukcijoje.

Papildoma informacija apie slapukus

Mūsų Interneto tinklalapis naudoja slapukus šiais tikslais:

Mes nenaudojame slapukų ar kitokių sekimo technologijų informacijai iš jūsų kompiuterio rinkti arba saugoti jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje, kuriuo naudodamiesi lankotės Interneto tinklalapyje, arba jūsų veiksmams internete sekti, kai nesate Mūsų Interneto tinklalapyje.

Mūsų Interneto tinklalapis taip pat naudoja kai kuriuos trečiųjų šalių įrankius, pavyzdžiui: „Google Analytics“, „YouTube“, „Google Maps“, „Facebook“, ir šios trečiosios šalys taip pat gali naudoti slapukus per Mūsų Interneto tinklalapį.

Visas eksparas.lt interneto tinklalapyje naudojamų slapukų sąrašas. Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad:

Mūsų interneto tinklalapyje naudojamų slapukų sąrašas

Slapukų tipai:

 Atnaujinta 2018 08 01

 


-
Mes atstovaujame